SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞE İNANIYORUZ

Güncel teknoloji ve gelişmelere paralel olarak çevreye olan etkilerimizi sürdürülebilirlik esaslarına göre şekillendirip, yenilikçi yaklaşımımızı vazgeçilmezlerimiz arasında görmekteyiz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilir Bir Geleceğe İnanıyoruz

Kuruluşumuzdan bu yana doğaya olan özenimizi hep korurken gelişen teknolojiyle beraber bu özverimizi somutlaştırmayı ve geliştirmeyi başarıyla sürdürdük.

Bu misyonumuzu sadece yenilenebilir enerji yatırımlarımızla değil, inşaat operasyonlarımızla da manifesto ettik.

Altyapı projelerinde, kullanılan çimento oranlarını optimize etmeye yönelik mühendislik yollarından geri-dönüştürülmüş asfalt kaplamaya kadar çeşitli yöntemler kullandık.

Bina projelerimizde minimal enerji gerektiren bina tasarımlarımızın yanı sıra geleneksel yöntemlerdense modüler CLT gibi karbon emisyonu son derece düşük olan ahşap materyallerle yapısal mühendisliğini sahada uyguladık. Dış cephede dünyada bir ilk olan geri-dönüşümlü tuğla GRC karışık desenini başarıyla tasarımlayıp hayata geçirdik.

Çevre projelerimizde su kullanımını daha verimli hale getirirken, tesisleri de kendini enerji kapsamında sürdürebileceği şekilde tasarımlayıp başarıyla inşaat ettik.

Yöntemlerimiz karbon emisyonumuzu minimize ederken, karbon kredilerimizle doğaya olan karbon salımımızı paralelinde nötrolize etmeye devam etmekteyiz.

Firmamiz 2000’lerin başından itibaren sürdürülebilirliğe olan bağlılığına göre yol haritasını izlemiş, çalışma etiğimizin bir parçası haline getirmiştir.

Daha Güzel Bir Dünya İçin Çalışıyoruz

Kalite Politikamız

DETAYLI BİLGİ