• TR | EN
  • İnsan Kaynakları Politikamız

    Kazdığımız, kırdığımız her metreküp kayada, ürettiğimiz her metre yolda, döktüğümüz betonda çalışanlarımızın emeği ve alın teri vardır.

    HGG İnşaat olarak, faaliyet göstermiş olduğumuz alan her ne kadar makine ve ekipman gücü üzerine kurulu olsa da, başarının esasta insan unsuru üzerinde olduğunu düşünürüz. HGG İnşaat ailesine mensup bir çalışan olmanın Türkiye‘ye hizmet etmek anlamına geldiğini düşünür, bu büyük sorumluluğun bilincinde olacak, bizi geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip çalışanlar ile yolumuza devam ederiz.

    Kurumsal hedeflerimizin gerçekleşmesinde başarının belirleyicisi olan çalışanlarımızı HGG İnşaat ailesinin bir parçası olarak görür, çalışanlarımızı kuruluşumuzun dününde var oldukları gibi, bugünün de ve yarınında da yer almalarını isteriz. Personel sürekliliğine önem verir, yenilikçi ve iyileştirme yaklaşımıyla, çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirecek olanakları sağlar, insan kaynakları felsefemizi "işe göre insan" anlayışı ile, "insana göre iş" anlayışının uyumlu bütünlüğü üzerine kurarız.