HGG mensupları olarak bizler;Yaptığımız işin en iyisini yapmaya çalışır, yüz ağartacak sonuçlar için çabalarız.

Faaliyet gösterdiğimiz sektöre, yaptığımız işe ve en önemlisi kendimize saygı duyar, iş ahlakı ilkelerimize bağlı kalmaya özen gösteririz. Yönetim anlayışımızı insana saygı kavramı üzerine şekillendirir, adaletli olmaya, çalışanlarımızla birlikte yürümeye, çalışanlarımızı ailemizin bir parçası olarak görmeye büyük önem gösteririz.

Başarıyı hedeflerin getirdiğine inanır, hedefler belirler, çalışmalarımızı gerçekleştirirken hedeflerimiz doğrultusunda ilerler, sonuç odaklı çalışırız. Kurum kültürüne önem verir, sahip olduğumuz değerlere, vizyonumuza ve işimize olan bakış açımıza koşulsuz bağlılık isteriz.

Kurum kültürümüze bağlı kalmak koşuluyla sürekli gelişime ve değişime önem veririz.

Kaliteyi tüm birimlerimizde ve tüm iş süreçlerimizde yaşam biçimi olarak benimser, üretimin ve hizmetin her aşamasında iş ilişkilerimizi kalite anlayışımızın odak noktasında tutarız.

Geçmişimizden aldığımız güç, insanımıza verdiğimiz değer ve ilkelerimize olan bağlılığımızla bugün geldiğimiz noktayı koruyarak geleceğe taşımayı hedefleriz.

Sektörel faaliyetlerine 1962 yılında Hüseyin Güntaş’ın kuruculuğu ile Güntaş İnşaat olarak başlayan firmamız, çalışmalarını 1994-2016 yılları arasında HGG İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren HGG inşaat Anonim Şirketi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan şirketimiz, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:180Y (Park Oran Ofis E-Blok)
Kat:15 Daire:51
ORAN - ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 312 491 50 50 (Pbx)
Faks: +90 312 491 50 51
Eposta: hgg@hgg.com.tr