Geçmişimizden aldığımız güç, insanımıza verdiğimiz değer ve ilkelerimize olan bağlılığımızla bugün geldiğimiz noktada yarattığımız değer ve kazanımları toplumsal geri dönüşe olan inancımızın bir gereği olarak toplumla paylaşma ve toplumun gelişimine katkı sunmaya çalışmak temel prensiplerimizdendir.

Bu kapsamda şirketimiz sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci ile bulunduğu her zeminde başta eğitim olmak üzere sosyal sorumluluk projeleri üreterek ve var olan projelere destek olarak bu sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiş başlıca sosyal sorumluluk projelerine dair bilgiler aşağıda verilmiştir.Tunceli Elif Güntaş İlkokulu
372 Öğrenciye hizmet veren 17 derslikli okul 2013 yılında hizmete açılmıştır. Okul bünyesinde Laboratuvar, konferans salonu, kütüphane, sosyal bilgiler odası, sağlık odası, rehberlik servisi bulunmaktadır.


Tunceli Dedeağaç (Pilvank) Köyü’nün Tekrar İnşası
2001 yılında Tunceli Valiliği ile ortak olarak Tunceli Dedeağaç ( Pilvank) Köyü’nün bütünüyle yeniden inşası gerçekleştirilmiş olup, köye geri dönüşler sağlanmıştır.


Tunceli Dedeağaç (Pilvank) Köyü inanç merkezlerinin yeniden inşası
2006 yılında Tunceli Dedeağaç (Pilvank) Köyünde, bölge kutsal mekânları arasında olan Wistina Şaye (Situna Reş-Şix Delîl-î Bexecan) ve Pîrê Şevdîn yeniden inşa edilmiştir.


Sektörel faaliyetlerine 1962 yılında Hüseyin Güntaş’ın kuruculuğu ile Güntaş İnşaat olarak başlayan firmamız, çalışmalarını 1994-2016 yılları arasında HGG İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren HGG inşaat Anonim Şirketi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan şirketimiz, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:180Y (Park Oran Ofis E-Blok)
Kat:15 Daire:51
ORAN - ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 312 491 50 50 (Pbx)
Faks: +90 312 491 50 51
Eposta: hgg@hgg.com.tr