İnsanı, kaliteyi ve geleceği her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Ülkemize yararlı yatırımlar yapıp ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, insanı temel alarak topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından kendi sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan HGG İnşaat’ın kalite politikasının temellerini aşağıdaki maddeler oluşturmaktadır.

  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak, verimlilik ve kalite yükselişini sağlamayı hedefleriz.
  • İşveren şartlarını karşılar ve çalışmalarımızın her noktasında insan memnuniyetini esas alırız.
  • İş ahlakı ilkelerini savunur ve sahip olduğumuz bu ilkeler doğrultusunda bir kurum kültürü oluşmasına katkıda bulunuruz.
  • Rakiplerimiz içinde en iyi olmayı hedefler, rakiplerimizden güç alıp rekabet gücümüzü artırırız.
  • İçinde bulunduğumuz çağın gerekliliklerini yerine getirmek için bilimsel ve teknolojik yenilikleri yakından takip eder, en kısa sürede sistemimize entegre ederiz.
  • Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli bir çalışma ortamı yaratıp, iş güvenliği sağlamayı hedefleriz.
  • Çağdaş kalite yaklaşımının ve insan odaklılığının bir sonucu olarak çevreye, sağlığa ve sürekli gelişmeye önem veririz.Sektörel faaliyetlerine 1962 yılında Hüseyin Güntaş’ın kuruculuğu ile Güntaş İnşaat olarak başlayan firmamız, çalışmalarını 1994-2016 yılları arasında HGG İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında yürütmüş olup, 2016 yılından itibaren HGG inşaat Anonim Şirketi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarında yarım yüzyıllık geçmişinden ve geleceğe odaklı vizyonundan destek alan şirketimiz, kuruluşundan bugüne geçen süre içinde başta yol ve altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:180Y (Park Oran Ofis E-Blok)
Kat:15 Daire:51
ORAN - ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 312 491 50 50 (Pbx)
Faks: +90 312 491 50 51
Eposta: hgg@hgg.com.tr